    Матриця IPS 14.5" B145QAN01.J 2560×1600 eDP 40pin 120Hz LED Slim матова, розʼєм справа внизу
    • без бренду
      147602-K21
      8 756.00грн 6 129.00грн
    • Доставка
      • Доставка до відділення Нова Пошта
      • Адресна доставка кур'єром до дверей
      Оплата
      • Готівкою при отриманні
      • Оплата банківською карткою
      • Безготівковий розрахунок
      Захист споживача
      • Оригінальна продукція
      • Офіційна гарантія
      • Повернення на протязі 14 днів
Матриця B145QAN01.J для ноутбука з діагоналлю 14.5" — якісний та надійний дисплей для щоденного використання. Має чітке зображення завдяки високій роздільній здатності, IPS-панель для стабільних кутів огляду та матове покриття для комфортної роботи при різному освітленні.
    Модель: B145QAN01.J
  • Діагональ: 14.5"
  • Роздільна здатність: 2560×1600
  • Тип матриці: IPS
  • Частота оновлення: 120 Hz
  • Підсвітка: LED
  • Інтерфейс / конектор: 40 pin (eDP)