    Матриця 16" Slim eDP IPS 1920×1200, 30pin, матова, без кріплень Innolux N160JCE-ELL
    • Innolux
      68524-SCP
      6 843.00грн 4 790.00грн
    • Доставка
      • Доставка до відділення Нова Пошта
      • Адресна доставка кур'єром до дверей
      Оплата
      • Готівкою при отриманні
      • Оплата банківською карткою
      • Безготівковий розрахунок
      Захист споживача
      • Оригінальна продукція
      • Офіційна гарантія
      • Повернення на протязі 14 днів
Матриця Innolux N160JCE-ELL — якісний та надійний дисплей для щоденного використання. Підійде для заміни сумісної матриці у ноутбуках з діагоналлю 16.0" та інтерфейсом eDP.
    Модель: Innolux N160JCE-ELL
  • Діагональ: 16.0"
  • Тип матриці: IPS
  • Роздільна здатність: 1920×1200
  • Інтерфейс: eDP
  • Конектор: 30 pin