    Матриця 14.5" N145JCA-ELK IPS 1920×1200 165Гц eDP 40pin LED Slim матова (роз’єм справа внизу)
    • без бренду
      147829-K21
      8 963.00грн 6 274.00грн
    • Доставка
      • Доставка до відділення Нова Пошта
      • Адресна доставка кур'єром до дверей
      Оплата
      • Готівкою при отриманні
      • Оплата банківською карткою
      • Безготівковий розрахунок
      Захист споживача
      • Оригінальна продукція
      • Офіційна гарантія
      • Повернення на протязі 14 днів
```html
Матриця 14.5" N145JCA-ELK — якісний та надійний дисплей для ноутбука, розрахований на щоденне використання. Завдяки IPS-панелі та матовому покриттю забезпечує комфортне відображення зображення, а висока частота оновлення робить картинку більш плавною.
    Діагональ: 14.5"
  • Модель: N145JCA-ELK
  • Роздільна здатність: 1920×1200
  • Інтерфейс/роз’єм: 40 pin (eDP)
  • Тип матриці: IPS
  • Частота оновлення: 165 Hz