    Блок живлення для ноутбука Lenovo IdeaPad 20V 4.5A 90W, штекер 5.5×2.5 мм ADP-90DD-B
    • Lenovo
      10962-HPO
      1 184.00грн 829.00грн
    • Доставка
      • Доставка до відділення Нова Пошта
      • Адресна доставка кур'єром до дверей
      Оплата
      • Готівкою при отриманні
      • Оплата банківською карткою
      • Безготівковий розрахунок
      Захист споживача
      • Оригінальна продукція
      • Офіційна гарантія
      • Повернення на протязі 14 днів
    Призначення: для ноутбука Lenovo IdeaPad
  • Модель: ADP-90DD-B
  • Вихідна напруга: 20V
  • Вихідний струм: 4.5A
  • Потужність: 90W
  • Розʼєм (штекер): 5.5×2.5 мм