    Блок живлення для ноутбука Lenovo 20V 3.25A 65W (11.0×4.5 прямокутний) G500/G510/G50-45/G50-30/Yoga 13
    • без бренду
      11917-HPO
      1 184.00грн 829.00грн
    • Доставка
      • Доставка до відділення Нова Пошта
      • Адресна доставка кур'єром до дверей
      Оплата
      • Готівкою при отриманні
      • Оплата банківською карткою
      • Безготівковий розрахунок
      Захист споживача
      • Оригінальна продукція
      • Офіційна гарантія
      • Повернення на протязі 14 днів
    Вихідна напруга: 20V
  • Вихідний струм: 3.25A
  • Потужність: 65W
  • Роз’єм (штекер): 11.0 × 4.5 мм, прямокутний