    Блок живлення для LED моніторів Samsung SyncMaster 14V 2.14A 30W (AD-3014B, PS30W-14J1)
    • без бренду
      12449-HPO
      1 184.00грн 829.00грн
    • Доставка
      • Доставка до відділення Нова Пошта
      • Адресна доставка кур'єром до дверей
      Оплата
      • Готівкою при отриманні
      • Оплата банківською карткою
      • Безготівковий розрахунок
      Захист споживача
      • Оригінальна продукція
      • Офіційна гарантія
      • Повернення на протязі 14 днів
```html
Характеристики
    Призначення: LED монітори Samsung SyncMaster
  • Вихідна напруга: 14V
  • Вихідний струм: 2.14A
  • Потужність: 30W