    • Asus
      17044-rcm
      1 041.00грн 729.00грн
    • Доставка
      • Доставка до відділення Нова Пошта
      • Адресна доставка кур'єром до дверей
      Оплата
      • Готівкою при отриманні
      • Оплата банківською карткою
      • Безготівковий розрахунок
      Захист споживача
      • Оригінальна продукція
      • Офіційна гарантія
      • Повернення на протязі 14 днів
Стан: б/у
Знос: 36%
Комплект: як на фото
Доставка: Нова Пошта
Важливо: перед покупкою уточнюйте всі нюанси та наявність товару.
Сумісність (серії/моделі з назви): M70V, F70, X71, G71, X72, N70SV, 73VN, 73VR, 7AF, 7AJK, X90SV
Список сумісних моделей ноутбуків:
Asus F: F70SL
Asus G: G71G, G71GX, G71GX(BestBuy), G71V, G72GX
Asus M: M70SA, M70SR, M70Sv, M70T, M70TL, M70Vm, M70Vn, M70Vr
Asus N: N70SV, N90SC, N90SV
Asus PRO: 70C, 70Db, 70Dc, 70F, 70J, 70S, 70Sv, 70T, 70V, 72A, 72J, 72Q, 72S, 72SI, 72VN, 73SA, 73SR, 73Vm, 73VN, 73VR, 75Vn, 76SI, 77Sv, 7ADR, 7ADY, 7AF, 7AJK, 7AJR, 7AJT, 7AJU
Характеристики:
Модель батареї: A42-M70
Маркування/позиція: 1883
Стан: б/у
Знос: 36%